Didim Yeşiltepe'de 700 m2 Bahçe İçinde Satılık 4+1 Havuzlu Villa

AYDIN DİDİM AK-YENİKÖY MAHALLESİ Yeşiltepe

1
GÖRÜNTÜLENME SAYISI : 1580
Satıldı215M24Oda1Salon1Otopark

VİP ESTATE DİDİM den YEŞİLTEPE'DE SATILIK

New to our market, a lovely 3 bedroomed property located in Yesiltepe, Aydin. A beautiful area with an ever growing community, plenty of British people here for our British customers and all are friendly and there really is that cherished community vibe.

The property is offered fully furnished, and is sure to attract potential buyers. The property is detatched, and has a large 700m2 secured garden, full of palm trees and is low maintenance, it also has a great pool suitable for all occasions. All rooms have air-conditioning, there is a wood burning stove in the living room and the whole house is insulated.

This property has a lot to offer and truly must be seen to be appreciated. Please feel free to contact us to arrange a viewing. 

 

Didim Yeşiltepe’de 700m2 arsa üzerine inşa edilmiş bu villamız , modern bir villa olup 215m2 üzerinde kapalı kullanım alanına sahip, kendine ait özel yüzme havuzlu, bahçe ve araç park alanı mevcuttur. Yeşiltepe konum olarak Akbük'e 7km Altınkum’a ise 17km dir, Şehrin gürültüsünden uzak sakin bir alan olan Yeşiltepe'de sadece bu tarzda müstakil villalara izin verilmekte olup , çevrede de bu şekilde Avrupalı ve Türk vatandaşlarımızdan oluşan elit bir kesim bulunmaktadır. Elektrik, su, altyapı, yol sorunu olmayan ulaşımı kolay ve oksijeni bol tamamen doğayla iç içe ekolojik bir yaşam isteyenlerin tercih ettiği bir bölgedir. Yeşiltepe'yi tercih sebeplerinde biri de arsaların 700m2 gibi geniş ve kullanışlı olarak parsellenmiş olmasıdır, bu da hem yapılan villanın geniş ve kullanışlı olmasına hem de geriye yine geniş bir bahçe ve havuz alanının kalmasıdır. Fiyatta pazarlık mevcuttur. 

 

 

GİRİŞ KAT;

Açık Mutfak (isteğe Bağlı Ayrı Mutfak Yapılabilir)

Salon Verandalı, Şömineli, Havuza ve Arsanın Tümüne Bakıyor

Ana Banyo

2 Yatak Odası

ÜST KAT;

Misafir Yatak Odası Balkonlu 

Misafir Banyosu 

Kapalı Teras Açık Mutfaklı

BAHÇE;

Açık Havuz

Kamelya

Otopark 

Ada 186

Parsel 8

Daha Detaylı Bİlgi ve Sunum İçin;

0256 813 13 14

www.vipemlakdidim.com